Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Nuse Po Behesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Po Behesh".
3. Video është e këngës "Nuse Po Behesh", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Nuse Po Behesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Xhelozia"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Mos mi kthe te gjitha
ato qe ti dhash
Edhe pse një tjetër
e ke gjetun tash
Të ndahem prej teje
e kam shumë veshtir
Pse nuk mund ta them
fjalën lamtumir

Ref:
Larg do të jesh
kur un te kerkoj
larg do të jesh
ma nuk të takoj
Ti nuse po bëhesh
dhe prej meje shkon
dije se kjo zemër
kurrë nuk të harron

Mos mi kthe te gjitha
ato qe ti dhash
Edhe pse një tjetër
e ke gjetun tash
Të ndahem prej teje
e kam shumë veshtir
Pse nuk mund ta them
fjalën lamtumir

Ref:
Larg do të jesh
kur un te kerkoj
larg do të jesh
ma nuk të takoj
Ti nuse po bëhesh
dhe prej meje shkon
dije se kjo zemër
kurrë nuk të harron(2X)


Ky tekst u dërgua nga Lina   bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë