Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Kush Te Ka Thane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Ka Thane".
3. Video është e këngës "Kush Te Ka Thane", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Kush Te Ka Thane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Sa Te Deshta"

Këngë e albumit:

"Ah, Sa Të Besova"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:002x
kush ti bani syt me lot
fjalt e kqija kush po te thot.
2x
dikush zemer hiq nuk ka
nuk po don bashk me na pa.

refrain:
2x
kush ka thane se du me te lan
kush ka thane se nuk du me te pa
2x
ai qe don me na nda
kot e ka kot e ka.

2x
kush ti bani syt me lot
fjalt e kqija kush po te thot.
2x
dikush zemer hiq nuk ka
nuk po don bashk me na pa.

refrain:
2x
kush ka thane se du me te lan
kush ka thane se nuk du me te pa
2x
ai qe don me na nda
kot e ka kot e ka.


Ky tekst u dërgua nga Aehgerhg
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet