Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - E Pa Bes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Do të shkoj me një vend
Se dashnorja m'ka lanë vet
Eshtë martu me tjetër kan
Dhe për mu ma s`mendon

Do të shkoj me një ven
Se dashnorja m'ka lanë vet
Eshtë martu me tjetër kan
Dhe per mu ma s`mendonn..

ref:
E pa besë, E pa besë, E pa besë

E pa besë, E pa Besë
Une për ty tash po vdes
Smundje t'madhe e kam fitu
S`mundem kurrë me sheruu(2X)

N`vetmi jam në një dhom
Vetëm gota po m`shoqëron
Nuk dij kujt për mej tregu
Se dashnorja m`është larguu..

N`vetmi jam në një dhom
Vetëm gota po m'shoqëron
Nuk kujt për mej tregu
Se dashnorja m`ka tradhtuu...

ref:
E pa besë, E pa besë, E pa besë

E pa beeesë, E pa Beeesë
Une për ty tash do t`vdesë
Smundje t'madhe e kam fitu
S`mundem kurrë me u sheru

E pa besë, E pa Besë
Une për ty tash do t`vdesë
Smundje t'madhe e kam fitu
S`mundem kurrë me t`larguu..


Ky tekst u dërgua nga Zencho   bani

Mentor Kurtishi - E Pa Bes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bes".
3. Video është e këngës "E Pa Bes", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0