Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ah Sa T'besova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

a me i besu synit
qe me tjetren tpa
a kaq let qenka per ty
zemren me ma vra.
te gjith per ty mkan tregu
ma kan than tverteten
por un kurr nuk kam besu
e kam ndegju veten

a me i besu synit
qe me tjetren tpa
a kaq let qenka per ty
zemren me ma vra
te gjith per ty mkan tregu
ma kan than tverteten
por un kurr nuk kam besu
e kam ndegju veten

Ref:
ah sa tbesova
ah sa gabova
ti paske dasht me mu me lujt
shum gabova shum gabova
qe te lash me mbo me vujt
2her

a me i besu synit
qe me tjetren tpa
a kaq let qenka per ty
zemren me ma vra
te gjith per ty mkan tregu
ma kan than tverteten
por un kurr nuk kam besu
e kam ndegju veten
2her

Ref:
ah sa tbesova
ah sa gabova
ti paske dasht me mu me lujt
shum gabova shum gabova
qe te lash me mbo me vujt
2her


Ky tekst u dërgua nga  valbona   amira

Mentor Kurtishi - Ah Sa T'besova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa T'besova".
3. Video është e këngës "Ah Sa T'besova", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0