Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Shtepia Pa Nan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

qka po me vyn
mue pasuria
ku pa nan ka mbetun fmia
me jetima o ka mbetun shpija
largo zot o dhimbjet e mia

qka po me vyn
mue pasuria
ku pa nan ka mbetun fmia
me jetima o ka mbetunshpia
largo zot dhimbjet e mia

me ndihmo me ndihmo zot
ket unaz mos ta laj me lot
pasunia qenka krejt e kot
ku ne sofer nana ju mungon

me ndihmo me ndihmo zot
ket unaz mos ta laj me lot
pasunia qenka krejt e kot
ku ne sofer nana ju mungon


Ky tekst u dërgua nga LibertaMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Mentor Kurtishi - Shtepia Pa Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtepia Pa Nan".
3. Video është e këngës "Shtepia Pa Nan", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0