Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Mos Harro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Mos Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/06/2009

2009-06-27T09:58:52+00:00i vetmuar i vetmuar si asnjeher jet
veq fotografia jote ne dor me ka mbet'
zemren time zemren time ke qen vetem ti
sa t'kam dashur veq ne ZOT e di
zemren time zemren time ke qen vetem ti
sa t'kam dashtur veq nje zot e di

mos haro zemren qe per ty ka rah
mos haro syrin qe per ty ka qare
mos haro buzen qe puthje t'kam dhan
me ma fal krejt boten une ty s'kisha lan

ne mes nates ne mes nates emrin po ta thras
edhe yjet edhe hanes per ty po ju flas
2rf.ku ka mbetur dashuria jon
ku je ti qe mke than te tu pergjithmon
,ps haro zemren qe per ty ka rah
mos haro syrin qe per ty ka qare
mos haro buzen qe puthje t'ka dhan
me ma fal krejt boten un ty skisha lan


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet