Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Moj E Mira Diaspores Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Kosov veq niher me mu me ardh Shkup e Shkoder hajde kem mej kall.

Her ne Zvicer her ne Gjermani per ty knova moj dashni hajde e lajm o ket gyrbet e shkojm ne vend tonin se ktu ska shyhret e.

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Tetov veq niher me mu me ardh Kumanoven tan kem me kall.


Ky tekst u dërgua nga  ferizaji

Mentor Kurtishi - Moj E Mira Diaspores
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Diaspores".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Diaspores", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0