Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Hej Hej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Hej hej moj rini kjo daulle bjen per tyy,
Sado larg zemrat me shku,
konga jon ka me i bashku...

Ref:1x
O a ka zemer qe s'afrohet,
o konga jon more kur kendohet,
o a ka shpirt oo qe s'vallzonn,
o kongen ton o kur e ndegjon..

Hej hej kno me qef,
se per ne po bjen ky def...

Her en vendlindje her ngyrbet,
konga jon nuk ju len vet...

Ref:2x
O a ka zemer oooo qe s'afrohet
oh konga jon more kur kendohet,
o a ka shpirt oo qe s'vallzonn,
o kangen ton o kur e ndegjon...


Ky tekst u dërgua nga Lorisa


Publikimi: 22/04/2015Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente mbi këtë këngëMentor Kurtishi - Hej Hej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Hej".
3. Video është e këngës "Hej Hej", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.