Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Qaje Sa T Mujsh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje Sa T Mujsh".
3. Video është e këngës "Qaje Sa T Mujsh", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Qaje Sa T Mujsh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/09/2011

2011-09-06T09:25:56+00:00Nxhitja qikes kanen oj nan nxhitja qikes kanen
Qaje sa tmujsh nanen oj bi qaje sa tmujsh nanen oo
Qaje sa tmujsh nanen oj bi net na nin katuni sonte je te nana oj bi neser je te burri
Knoni ju moj qika knoni ju moj motra
Nisja vajit se osht adet sot po ngjitet kana.
Sot po ngjitet kana hajde pika pika
edhe sonte je moj qik o bajrak nder qika
Nxhitja qikes kanen ndor nan nxhitja cikes kanen
Qaje satmujsh nanen oj bi qaje satmujsh nanen oo
Qaje satmujsh nanen oj bi net na nin katuni sonte je te nana oj bi neser je te burri
Knoni ju moj qika knoni ju moj motra
Nisja vajit se osht adet sot po ngjitet kona.
Sot po ngjitet kona hajde pika pika
edhe sonte je moj qik o bajrak ner qika
edhe sonte je moj qik o bajrak ner qika
Knoni ju moj qika knoni ju moj motra
Nisja vajit se osht adet sot po ngjitet kona.
Sot po ngjitet kona hajde pika pika
edhe sonte je moj qik o bajrak ner qika


Ky tekst u dërgua nga  diellza
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet