Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pse Nuk Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  8

Jemi nda me lotë në sy
Se per fjalë vend nuk ka pas
Për gabimin që bëm dje
Sot kjo zemër don me plas

Edhe pse jemi dasht
Unë dhe ti kurrë ma bashkë
Kurrë me ty ma s`kam me qesh
Kurrë e imja s`do të jesh (2x)

Ref: (2x)
Pse nuk vjen pse nuk vjen
Pse nuk vjen ma me m`taku
A ban zemra për një t`keqe
1000 t`mira me i harru

Jemi nda me lotë në sy
Se per fjalë vend nuk ka pas
Për gabimin që bëm dje
Sot kjo zemër don me plas

Edhe pse jemi dasht
Unë dhe ti kurrë ma bashkë
Kurrë me ty ma s`kam me qesh
Kurrë e imja s`do të jesh (2x)

Ref: (5x)
Pse nuk vjen pse nuk vjen
Pse nuk vjen ma me m`taku
A ban zemra për një t`keqe
1000 t`mira me i harru


Ky tekst u dërgua nga Keti_pz   bani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Pse Nuk Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Vjen".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Vjen", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0