A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mentor Kurtishi - Pse M`harrove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Fat"


Pse me tradhtove?
Pse me harrove?
Ike e shkove pse?

Pse me tradhtove?
Pse me harrove?
Ike e shkove pse?

Ref:
Haj zot aman ment mi ka marr
fytyra e saj përpara mua me del
me del në gjum me del
unë as kund rahat su bëra

Haj zot aman ment mi ka marr
fytyra e saj përpara mua
m`del në gjum um del
unë kërkun rahat su bëra
Mir ma ban mir ma ban

Pres me gëzim
Pres pa durim
Pse atëherë ti s`vjen?

Pres me gëzim
Pres pa durim
Pse atëherë ti s`vjen?

Ref:
Haj zot aman ment mi ka marr
ftyra e saj përpara mu um del
m`del në gjum um del
unë kërkun rahat su bëra

Haj zot aman ment mi ka marr
ftyra e saj përpara mu um del
m`del në gjum um del
unë kërkun rahat su bëra
Mir ma ban mir ma ban

Hajhej hej hej hej hej hej heehejje aman
ohoho oho hho hoo haj haj hajhaj haj heeejj


Ky tekst u dërgua nga Nitche   bani   erdoniti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019