Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Turbo Tallava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kadal dale shok more vllazni na po knojna per mitrovicali mos ta harroj une pak prishtine se atje kam lind tybe do ta kallim sante e tja qes timin knojka prshtina tybe veq prej gzim o kadal dale shok o more vllaznie tash po ju knojka o ni djal i rie tybe prej vullnetit


Ky tekst u dërgua nga Mustaf Deradaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Turbo Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Turbo Tallava".
3. Video është e këngës "Turbo Tallava", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0