Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Kam Gabuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  17

Kur ti më ke dashur unë të jam largu
Kur ti ke lotuar unë s`të kam besu
Kur ke ardh mbas meje rrugen e kam n`drru
Kur ke fol me mua unë s`të kam besu

Ref:
Kam gabu kam gabu
Që dikur unë s`tkam besu
Kur ke vujtur s`tkam kuptu
Jam penduar jam pendu(2X)

Kur ti më ke dashur unë të jam largu
Kur ti ke lotuar unë s`të kam besu
Kur ke ardh mbas meje rrugen e kam n`drru
Kur ke fol me mua unë s`të kam besu

Ref:
Kam gabu kam gabu
Që dikur unë s`tkam besu
Kur ke vujtur s`tkam kuptu
Jam penduar jam pendu(2X)

Kam gabu kam gabu

Kam gabu kam gabu

Kam gabu kam gabu
Që dikur unë s`tkam besu
Kur ke vujtur s`tkam kuptu
Jam penduar jam pendu(2X)

Kam gabu kam gabu
Që dikur unë s`tkam besu
Kur ke vujtur s`tkam kuptu
Jam penduar jam pendu(2X)

Kam gabu kam gabu


Ky tekst u dërgua nga Cani Avdyli   bani

Mentor Kurtishi - Kam Gabuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Gabuar".
3. Video është e këngës "Kam Gabuar", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0