Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Vuj Vuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Luj luj luj derisa unë vuj
Për mu qka dush thuj
Luj luj luj për mu qka dush thuj
Ah sa po vuj

Ref: (2X)
Ajo dorë që me prek s'muj
Mban unazë të tjetër kuj
Unë vuj vuj vuj

Luj luj luj derisa unë vuj
Për mu qka dush thuj
Luj luj luj derisa unë vuj
Për mu qka dush thuuj

Ref: (2X)
Ajo dorë që me prek s'muj
Mban unazë të tjetër kuj
Unë vuj vuj vuj

Ref: (2X)
Ajo dorë që me prek s'muj
Mban unazë të tjetër kuj
Unë vuj vuj vuj


Ky tekst u dërgua nga Eddii   baniMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Fatmir Muja


Mentor Kurtishi - Vuj Vuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuj Vuj".
3. Video është e këngës "Vuj Vuj", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0