Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ti E Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ti e din sa t`kam dasht
Ti e din, pse sjem bashk
Ti e din se pa deshir
te kam than lamtumir.

Ref (2x):
Ah syrii don met pa,
ahh Zemra forc nuk ka
Ma mir hiq mos me u taku
dhimbjet mos mej shtu.

Ti e din sa tkam dasht
Ti e din pse sjem bashk
Ti e din se pa deshir
te kam than lamtumir.

Ref (2x):
Ah syrii don met pa,
ahh Zemra forc nuk ka
Ma mir hiq mos me u taku
dhimbjet mos mej shtu.


Ky tekst u dërgua nga  linda

Mentor Kurtishi - Ti E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din".
3. Video është e këngës "Ti E Din", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 1