Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pse Ky Diell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  38

Ref: [Pse ky djell spo lind ma pse ky zog s 'kendon paska ardh pranvera pse lulet s'lulezojn ] 2

pse u ndam ne u ndam me kend je martu kam marr vesh qe tjetri ka met dashuru kam marr vesh se jeta shpejt ka me kalu dashurin e par more jojojo shpejt e ke harru

Perkend jemi ndar moj me fjal me ke vra dashurin e humbur me lot ja me ke kja per kend jemi ndar moj me fjal me ke vra [dashurin e humbur me lot ja me ke kja] 2

[pse u ndam ne u ndam me kend je martu kam marr vesh qe tjetri ka met dashuru kam marr vesh se jeta shejt ka me kalu dashurin e par moj shpejt e ke harru] 2

Ky tekst u dërgua nga Elona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/11/2009


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Pse Ky Diell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Ky Diell".
3. Video është e këngës "Pse Ky Diell", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.