Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mentor Kurtishi - Do Të Ngel Në Histori

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Ngel Në Histori".
3. Video është e këngës "Do Të Ngel Në Histori", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Do Të Ngel Në Histori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

28/04/2010

2010-04-28T11:42:06+00:00One two three four
Oha joh oha joh oha joh oha start

Ngel n`histori një dashuri
Një vit një ditë në pranverë të humba ty
Ngel n`histori ahha një dashuri
Një vit një ditë në pranverë të humba ty

Lotët në sy
Ende s`mjan ndal
Prej kur ke shku dhe s`të kam parë
Prej kur ke shku ahaa dhe s`të kam parë

Ref:
Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Kush di se q`buzëjan duke t`puth
kush di me kënd je martu e m`ke harru
Kush di se q`buzë aahaajan duke t`puth
kush di me kënd je martu e m`ke harru

Do t`digjem zjarrë
Deri sa t`jem gjallë
Kam me u fikë aahh vetëm në varrë
Kam me u fik aahhh vetëm në varrë

Ref:
Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë


Ky tekst u dërgua nga  bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet