Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pse U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shumë kohë kalova me një vajzë të bukur
Që e kam pas gjithëqka në jete
Por u banen shkas të tjerte
E na lanë gjithëmonë me heke
Por u banen shkas të tjerte
E na lanë gjithëmonë me heke

Ref:
Pse u largove?
Pse m`harrove?
Shumë katile për mu tregove

Pse u largove?
Pse m`harrove?
Shumë katile për mu tregove

Sa herë unë ty të kam tregue
Fjalt e huja mos me i ndëgjue
Por u bane pa mëshir
Nuk më the as lamtumirë

Por u bane pa mëshir
As më the as lamtumirë

Ref:
Pse u largove?
Pse m`harrove?
Shumë katile për mu tregove

Pse u largove?
Pse m`harrove?
Shumë katile për mu tregove


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - Pse U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Largove".
3. Video është e këngës "Pse U Largove", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0