Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hej hej hej hej hej hej hej

O moj zemra ime se di qka tka gjet
me kend je martuar atje në gyrbet
Besën që e lidhe sot e ke harru
E ke gjet gjermanen e s`mendon për mu

Hej hej hej hej hej hej hej

Ah kjo zemra ime akoma të pret
Ike per nje vit e mbete n`gyrbet
Me lotet e mia se qu mbush shamia
Dashnin ma të bukur ma mur gjermania


Ky tekst u dërgua nga  Fidani   baniMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Mentor Kurtishi - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0