Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - S'po Më Merr Gjumi Oj Nanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

E moj e lumja nanë m`paska zan dashnia
E përshkak saj oj nanë m`paska lanë shoqnia
E kjo shoqnia oj nanë nuk po vin me m`thirre
E qenka ba sebeb syri saj i zie
E kjo shoqnia oj nanë nuk po vin me m`thirre
E qenka ba sebeb syri saj i zie

Jalla haj medet oj nanë
Jalla haj medete
E nata shkoj oj nanë
O gjumi s`po m`zene

E s`po m`zenë gjumi oj nanë
O mungon sevdaja
E ma din hallin oj nanë
Vetëm fukaraja

E s`po m`merr gjumi oj nanë
O mungon sevdaja
E ma din hallin
Vetëm fukaraja

E s`po m`merrë gjumi oj nanë
E mungon sevdaja
E ma din hallin oj nanë
Vetëm fukaraja

E s`po m`merrë gjumi
E mungon sevdaja
E ma din hallin
Vetëm fukaraja


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - S'po Më Merr Gjumi Oj Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'po Më Merr Gjumi Oj Nanë".
3. Video është e këngës "S'po Më Merr Gjumi Oj Nanë", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0