Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Hajde Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  8

Its hot
Its hot
Oh oh baby ehh

Më kan thanun shokt e mi
Mos provo me ra në dashuri
Mos gabo me ra në dashuri
Me dorë zjarrin mos e prek
Eshtë i ashpër edhe mund të djegë
Eshtë i ashpër edhe mund të djegë

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)

S`kam qka t`baj unë shokt e mi
Më vërbuan ata sytë e zi
Më vërbuan ata sytë e zi
I kam falur dashurin
Ajo m`fali mua helm të zi
Ajo m`fali mua helm të zi

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - Hajde Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Hajde Shpirti Im", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0