Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Kam Dy Duar Dhe Një Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dashuria t`ish mëkat
Asnjëherë s`kisha dashuru
Qfar më bëre moj e dashur
Jetën time unë tash që se du

Qfar më bëre moj e dashur
Jetën time unë tash që se du

Ref:
Kam një zemër dhe dy duar
Gjithë fuqin do ta harrgjoj
Vetëm kthehu moj e dashur
Nuk ka gjë për ty unë që se boj (2x)

Thuaj zemër qka të duash
Robi yt unë bëhem përgjithmonë
Premi venët derdhma gjakun
Edhe kjo aspak nuk më pengon

Premi venët derdhma gjakun
Dhe kjo aspak nuk m`pengon

Ref:
Kam një zemër dhe dy duar
Gjithë fuqin do ta harrgjoj
Vetëm kthehu moj e dashur
Nuk ka gjë për ty unë që se boj (3x)


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - Kam Dy Duar Dhe Një Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Dy Duar Dhe Një Shpirt".
3. Video është e këngës "Kam Dy Duar Dhe Një Shpirt", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 1