Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Ke shku pa fjalë m`ke lanë me lotë
Qdo fjalë që t`thashë ishte e kotë
S`kam mujt me t`bind as me t`pajtu
Për qdo gabim mu m`ke fajsu

Ref: (2x)
Më fal edhe pse s`kam faj
E pranoj me shpirt e me zemër
Më fal veq rri me mu
Nuk du me t`pa me tjetër

Ma mirë me m`vra se gjallë me m`lan
Qka m`vyn kjo jetë kur ma s`më don
Sa shumë t`kam dasht t`kam respektu
Por prap se prap mu m`ke fajsu

Ref:(2x)
Më fal edhe pse s`kam faj
E pranoj me shpirt e me zemër
Më fal veq rri me mu
Nuk du me t`pa me tjetër

Ref:(4x)
Më fal edhe pse s`kam faj
E pranoj me shpirt e me zemër
Më fal veq rri me mu
Nuk du me t`pa me tjetër


Ky tekst u dërgua nga Bani   baniMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2012


Mentor Kurtishi - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0