Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Emri Yt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81

Këngë e albumit:

"Kull Be Njeri"

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"

Komente

6 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00M`than mos u merzit, ndarje ka qdo dite
Prej Dynjas ma mir mos prit
Ju thash se kam dert, por s`tregova drejt
Kur je n`pytje ti une duhet me rrejt

Eedhe pse nuk flas vujtja shihet n'sy
S`po jetoj pa ty, pa ty

Ref: (2x)
Emrii yt emri yt
Mbahen mend veq si kujtim
Se s`ka mbet me asnjë gzim
Shpirti im

Me than ban gajret, ju thash kalon shpejt
Per dashni qdo kush ka rrejt
Ju thash se kam dert po, s'tregova drejt
Kur je n`pytje ti une duhet me rrejt

Edhe pse nuk flas vujtja shihet n'sy
S`po jetoj pa ty, pa ty

Ref: (2x)
Emrii yt emri yt
Mbahen mend veq si kujtim
Se s`ka mbet me asnjë gzim
Shpirti im


Ky tekst u dërgua nga AlbaaNNaa
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet