Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O m'ka marr malli per aromen tende
oh m'ka marr malli per shakat e tua
me mungojn fjalet e tua
te dua te dua
te dua te dua

Ndarjen, ndarjen
ndarjen se pranoj
une ndahem nga ti, vec kur t'jem ne varr
Ndarjen ndarjen
ndarjen se pranoj
une ndahem nga ti, vec kur t'jem ne varr

oh pse qaj arsyja je ti
pse s'buzqeshi
ti e din ti
me mungojn fjalet e tua
te dua te dua te dua te dua

Ndarjen, ndarjen, ndarjen se pranoj
une ndahem nga ti, vec kur t'jem ne varr
Ndarjen ndarjen, ndarjen se pranoj
une ndahem nga ti, vec kur t'jem ne varr


Ky tekst u dërgua nga Leotrim M Zekaj

Mentor Kurtishi - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0