Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ti (Jep O Zot) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23

E Dogje dashurinë për një dëshirë,për një dëshirë
Faleminderit o Zot që s'tra ma mirë,
që s'tra ma mirë

2x:
Ti me dashje a pa dashje
Zhyte vetën në telashe

Ref. 2X:
Jep o zot men kush s'ka
Dashnisë tem shkelm i ke ra
Jep o zot men kush s'ka
T'mirës tem shkelm i ke ra

E Dogje dashurinë më vrave mu ooo më vrave mu
Tradhëtinë tradhëtinë tënde kurrë s'kam me harru

2x:
Ti me dashje a pa dashje
Zhyte vetën në telashe

Ref. 2X:
Jep o zot men kush s'ka
Dashnisë tem shkelm i ke ra
Jep o zot men kush s'ka
T'mirës tem shkelm i ke ra

Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Renditja: Top 200
Publikimi: 25/07/2016
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Arsim Bunjaku


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Ti (Jep O Zot)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti (Jep O Zot)".
3. Video është e këngës "Ti (Jep O Zot)", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.