Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Don mem c'men ti don mem smu kur me thu
ma s'te dua, oo ti don mem c'mend ti don mem
smu kur me thu ma s'te du.

Lamtumir ti po m'thu un i gjall jo met harru
Lamtumir ti po m'thu un i gjall jo met harru

Fjal e bes nuk jan kan dashnin n'gjys na me lan
oo fjal e bes kshtu sjan kan dashnin n'gjys na me lan

Lamtumir ti pom thu un i gjall jo met harru
Lamtumir ti pom thu un i gjall jo met harru

Ky tekst u dërgua nga Leotrim&MirandaPublikimi: 02/09/2017
Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Ghulo


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.