Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Surpriz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Surpriz".
3. Video është e këngës "Surpriz", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Surpriz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Komente

Asnjë Koment

02/12/2017

2017-12-02T14:00:06+00:00Sa her e n'degjon emrin tradhetare
ti duhesh me mar shum personale
ky eshte emri yt e din ti mos pyt
n'gjyna ti ke hy me mu deri n'fyt.

Sur'priz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive
sur'priz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive.

Sa her t'folet per tradheti
ti po thu kishe spo ni
dashuri vetene ke humb
emrin tradhetare e ke me vule.

Sur'priz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive
sur'priz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive.

Surpriz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive
surpriz ma ke bo thiken mas shpine
ti ti paske qen nona tradhetive.


Ky tekst u dërgua nga Leotrim Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet