Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Mentor Kurtishi - Gjysma E Zemres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

12/10/2018

2018-10-12T15:00:01+00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Ghulo
Jo, mos e mbaj sekret
se jam keq le ta dijn krejt
Boll para tjerve boss jam ba
e kam mbajt ne zemër
e nuk kam ba zë

2x
E rendë (e rendë),
shumë e rendë (shumë e rendë!)
Me dashnin e zëmres me u kan i ndamë
E rendë (e rendë),
shumë e rendë (shumë e rendë!)
Gjysma e zemrës me te lënë

Po, krejt e kan kuptu
nuk je kan e mirë me mu
boll para tjervë boss jam ba
e kam mbajt ne zemër
e nuk ka mba zë

2x
E rendë (e rendë),
shumë e rendë (shumë e rendë!)
Me dashnin e zëmres me u kan i ndamë
E rendë (e rendë),
shumë e rendë (shumë e rendë!)
Gjysma e zemrës me te lënë


Ky tekst u dërgua nga A.M.
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet