A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mentor Kurtishi - Dashni N'zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2019

2019-03-29T16:00:08

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


T'shpis hala s'kan flejt
Ti duhesh me rrejt
Se me mu dashni
ton natën du me nejt.

Beso ti besom
Fjale me përhapë
Deri n'fund t'jetës
Une me ty jam

Ref:2×:
O kadal dal dashni.
N'zemër me ke hy.
Lumi une për ty.
Lumi une për ty.

T'shpis nuk e din
Tjerat vin bashk rrinë
Ama jo sekret
S'dojm me maj dashninë

Beso ti besom
Fjale me përhapë
Deri n'fund të jetës
Une me ty jam

Ref:2×:
O kadal dal dashni.
N'zemër me ke hy.
Lumi une për ty.
Lumi une për ty.

Ref:2×:
O kadal dal dashni.
N'zemër me ke hy.
Lumi une për ty.
Lumi une për ty.


Ky tekst u dërgua nga Aa6952613Kartolina (4)

U krijua nga Qendrim.Gagica 2019-04-01 19:46:58
T'shpis nuk e din
Tjerat vin bashk rrinë
Ama jo sekret
S'dojm me maj dashninë
U krijua nga Azdren.Ademi 2019-03-31 11:52:44
T'shpis hala s'kan flejt
Ti duhesh me rrejt
Se me mu dashni
Ton natën du me nejt
U krijua nga Green Skull 2019-03-30 09:43:12
O kadal-dal dashni
N'zemër më ke hy
Lumi unë për ty
Lumi unë për ty
U krijua nga Green Skull 2019-03-30 09:28:56
Beso, ti besomë
Fjalë me përhapë
Deri n'fund t'jetës
Unë me ty jam

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019