A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mentor Kurtishi - Ani Ani


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2019

2019-07-19T19:00:00

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MAF Production


Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg e si hi kam mbet

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×2

Veq nje dhome dy me dy me mjafton me ka me ty keto fjal ke ike than rren e madhe koka kan

Si rufe mke godit kur me the du me ik
Si cigare meke djeg hi hi un kam mbet

Ani zemra jeme luj luj me zjarr
Ani ani lem kam de dal problem ×4


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019