Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Plage Qe Dhemb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qa ka ma keq,
Qa ka ma zi,
Pse me u nda o me dashni,
Qa ka ma keq,
Qa ka ma rralle
Mos me pa atë qe e do

Je plagë plagë qe dhemb,
Pajtimi me ty,
O aq i jete,
Je plagë plag qe dhemb,
Nese s'jam me ty,
ma mire me vdek

Qa jam tu hjek,
Qa jam tu vujt,
U bafte mire se ka me lujt,
Qa ka ma keq,
Qa ka ma rralle,
Mos me pa atë qe e do

Je plage qe dhemb,
Pajtimi me ty,
O aq i jete,
Je plage qe vjell,
Nese S'jam Me Ty,
ma mire me vdek

Je plagë plagë qe dhemb,
Pajtimi Me Ty,
O ilaq i je,
Je plagë plagë qe vjell,
Nese s'jam me ty,
ma mire me vdek


Ky tekst u dërgua nga BenMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/08/2022
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: BUG Production


Mentor Kurtishi - Plage Qe Dhemb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plage Qe Dhemb".
3. Video është e këngës "Plage Qe Dhemb", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0