Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Mripa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Mentor Mripa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Edhe pse i sprovuar me shikimin, ai shquhet si person me një zemër të madhe dhe bujare, i sinqertë, i shoqërueshëm, i dashur dhe shumë i respektuar. Është ky Mentor Mripa një djalë i pashëm, më një zë të bukur që i kënaq dëgjuesit e tij përmes valëve të radios si dhe përmes këngëve të bukura që i realizon. Mentori nuk ka komplekse dhe është një shakaxhi i madh si me të tjerët ashtu dhe me veten. Pavarësisht sprovës së tij, Mentori asnjëherë nuk ë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentDua Të Të Them Një Fjalë (2018)

Kënga Ime


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatos Furra

Kerim Palloshi

Ismet Peja

Land Korçari

Sedat Kuçi

Visar Peja

Breaker G

Ardi (Ardian Hasaj)

Fenix

Hermes

Tags: Mentor Mripa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet