Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Mera Dakaj
BIOGRAFIA: Mera është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Tetor 2019, Mera publikon videoklipin "A Pendohesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mera, Mera Dakaj

Komente 0