Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Dashuri A Egziston Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

2x
kush po thot se ska dashni
si nkto here te vjetra se dashnit e sotme rrall jan te verteta

Ref: 2x
dashuria ekziston vjen pa kujtu ket ma mire e din veq kush e ka perjetu

2x dashnia eshte mrekulli qe me fjale spershkruhet zjarri i dashurise kur, me shekuj nuk shuhet

4xdashuria eksiston vjen pa kujtu kete ma mire e din veq kush e ka perjetu


Ky tekst u dërgua nga EfefgMera Zymeri
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Mera Zymeri - Dashuri A Egziston
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri A Egziston".
3. Video është e këngës "Dashuri A Egziston", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0