Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Çka Ka Zogu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

qka ka zogu qe po kan
ka lan shpi ka lan vatan eeee

ka lan motra e vllazni
e ka ardhun gurbetli eee(2X)

qka ka zogu qe vajton
po vajton nuk po kendon eee

ka lan miq ka lan shoqni
e ka ardhum gurbetli eee(2X)

Qka ke zog qe ste ze gjumi
a thu nata ku te zuni

a ke buk e a ke uj
a po te plaken dheu i huje eee(2X)

Del ne der nan e mjer
e kqyr rrugen dimer-vere

e kqyr rrugen nan e ngrat
dit-nat len deren hapeee(2X)

E Len hap e po te pret
t'i run mollat vjet per vjet

kthehu bir ne vatanin tan
se gurbeti usht i rane eee(2X)


Ky tekst u dërgua nga Lola


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mera Zymeri
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Kolë Susaj
Teksti: Hamit Aliaj


Mera Zymeri - Çka Ka Zogu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka Ka Zogu".
3. Video është e këngës "Çka Ka Zogu", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0