Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Qika E Haxhis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Pse je mrol si me rra shii
or ti djal i kojshis
ndash me dit per hije shi
une jam qika e haxhis
une jam qika e haxhi babes
kot ma bon me dor me sy
shko falu puno nfirma
nuk asht dada vec per ty

REF:
kcyre kcyr me sher
un sjam mzor per kerr
ndaq me te plas ty zemra sme prek as te themra (2x)

pse i jep gaz vetures
oh ti gjal nga diaspora
un jam qika e haxhis
nuk me lagin hic ato tripa
sme lan shej foret e tua
mos i lodh mas meje kamt
drejt nkosov prej nbaustelle
paske arth pa i la dhamt

REF:
kcyre kcyr me sher
un sjam mzor per kerr
ndaq qe ta plas ty zemren sme prek as te themra (2x)


Ky tekst u dërgua nga Sweety_tetovareMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2008


Mera Zymeri - Qika E Haxhis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika E Haxhis".
3. Video është e këngës "Qika E Haxhis", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0