Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Vajzat Hileqare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ka vajza hileqare e nuk ju zihet bes ka vajza lakmitare kerkojn veq interes a kato kopile nzemer po plagosin oooo e djegur nga qumshti djemt po i fringosin oooo

ref:
Hapeni syt o djemt e ri vajzat jo nuk jan te njejta mos lendoni ndashuri vajzat e sinqerta
(ref)2 her

ka vajza te sinqerta aaa qe duan drejtesin kujdes me kto djemaa ato dojn dashurin

ooo hapenii syt o djemaa se do tju ze sherrii ooo e filloni ta ndani shatin prej sheqeri ooo

ref:
Hapni syt o djemt e ri vajzat jo nuk jan te njejta mos lendoni ndashurii vajzat e
sinqerta (ref 5 her)


Ky tekst u dërgua nga JehonaMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Mera Zymeri - Vajzat Hileqare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat Hileqare".
3. Video është e këngës "Vajzat Hileqare", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0