Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - M'ka Marrë Malli Për Ty Kosovë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1. O amanet o bre drini bardhë ndali pak shtegtarët ne valë.

2. O qoje akull le të bëhet shi sa ti laj pak flokët e mi o qoje akull le të bëhet shi sa ti laj pak flokët e mi.

3. O amanet o bre drini bardhë ndali pak shtegtarët ne valë.

4. Përmbi Gjermani kur të fluturosh të ma sjell një lule me gojë përmbi Gjermani kur të fluturosh të ma sjell një lule me gojë.

Më ka marr malli për Kosove për do kroje që shkojnë mbi borë për do kroje që shuajn etjen në zjarr me kan ta ndalin vdekjen.
Më ka marr malli për Kosove për do kroje që shkojnë mbi borë për do kroje që shuajn etjen në zjarr me kan ta ndalin vdekjen.
Në zjarr me kan ta ndalin vdekjen.


Ky tekst u dërgua nga Ekrem Morina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mera Zymeri
Publikimi: 01/12/1995


Mera Zymeri - M'ka Marrë Malli Për Ty Kosovë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Marrë Malli Për Ty Kosovë".
3. Video është e këngës "M'ka Marrë Malli Për Ty Kosovë", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0