Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Un Me Ty E Ti Me Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemren ma dogje si rrufe n'gjoksin tim dua te ndjej...
Saher te shikoj me mall nje ngrohtesi me vjen ngadal.
A se kupton se kjo zemer qan pse afer s'te kam.
I enderroj ledhatimet tujat ME BESO SHPIRT UN TE DUA.

Zemren ma dogje si rrufe n'gjoksin tim dua te ndjej...
Saher te shikoj me mall nje ngrohtesi me vjen ngadal.
A se kupton se kjo zemer qan pse afer s'te kam.
I enderroj ledhatimet tujat ME BESO SHPIRT

Zemren ma dogje si rrufe n'gjoksin tim dua te ndjej...
Saher te shikoj me mall nje ngrohtesi me vjen ngadal.
A se kupton se kjo zemer qan pse afer s'te kam.
I enderroj ledhatimet tujat ME BESO SHPIRT UN TE DUA.
UN TE DUA.


Ky tekst u dërgua nga genta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mera Zymeri
Publikimi: 01/12/2009


Mera Zymeri - Un Me Ty E Ti Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Me Ty E Ti Me Mu".
3. Video është e këngës "Un Me Ty E Ti Me Mu", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0