Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Jackpot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Ti me je si nje dhurat
nuk e di si do te mbaaj
si nje diamant kam me trujt
dhe prej zemres skam met largu X2

Ndoshta aq fort qe te dua
tjeter kan me pa nuk dua
kam deshir me ty tzatekem
ndjej habi haroj vetveten

Po po,po te kam dhurat
si nje bingo me t'ra
si tre shtatshe nje jackpot
shum te dua pasha nje zot

jalijelele lelele
let's go
come on everybody

Ti me je si nje dhurat
nuk e di si do te mbaaj
si nje diamant 100 karat
kur prej zemres sdot largooj x2

Ndoshta aq fort qe te dua
tjeter kan me pa nuk dua
kam deshir mw ty tzatekem
ndjej habi haroj vetveten

Po po,po te kam dhurat
si nje bingo me t'ra
si tre shtatshe nje jackpot
shum te dua pasha nje zot


Ky tekst u dërgua nga Mile (3Mera Zymeri
Publikimi: 01/12/2011


Mera Zymeri - Jackpot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jackpot".
3. Video është e këngës "Jackpot", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0