Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Degjo Nene Zerin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Hejjjjj degjo nan zerin tim larg atdheut oo ne mergim beso nan shum jam merzit ooooo spom len malli me i qel syt eee.Hejjj mka marr malli per ty oj nan kam harru me thirr o bab mka marr malli per ty oj moter oo qysh e kam vllaun e vogel..Hejjj vllau i vogel pot qon t'fala hajde vlla te nana te baba hajde vlla hajde ne voter se t'ka mbet vendi bosh ne sofer vendin ton smun kerkush me nxan ooo dit per dit pot pres me ardh eee
Hejjj t'fala nan t'fal vllazni pershendetmi edhe krejt shoqnin vendi im te ti dot vi ku jam le nan e ku jam rrit kam vendos nan per me ardh eee ooo ja i vdekur oj nan ja i gjall eee...


Ky tekst u dërgua nga lEONITAMera Zymeri
Publikimi: 23/12/2013


Mera Zymeri - Degjo Nene Zerin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Degjo Nene Zerin Tim".
3. Video është e këngës "Degjo Nene Zerin Tim", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0