Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mercy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Mercy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2014, Mercy publikon videoklipin "Armani", në bashkëpunim me Nadrad. Më datë 7 Gusht 2014, Mercy publikon videoklipin "Pse Spo Deshesh". Më datë 11 Shtator 2015, Mercy publikon videoklipin "Suspected", në bashkëpunim me Potera. Në vitin 2015, Mercy publikon albumin "Suspected For Success". Më datë 29 Qershor 2016, Mercy publikon videoklipin "Want You", në bashkëpunim me Easy. Më datë 22 Prill 2018, Mercy publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareSuspected For Success (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daddy F

Fresh-P

Oran G

Kacho

Snoopy-G

Pepi

Biggi

TC

99nci

Kela-N

Tags: Mercy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet