Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Gojani (Gimi) - Jam Fajtor (Feat. Vella)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jam fajtor qe Zemren
veq ty ta dhurova
jam fajtor qe kurr ne jet
vajz ty ste lendova

Jam fajtor per Besen
qe lidha me ty
kur un flas me ty oj vajz
ti sme shikon ne sy

TI JE FAJTORE
QE MA PRISHE JETEN
DESHTE ME JETUAR
ME NJE EMER TJETER
TASH UN E KUPTOVA
ENDE ME DON MUA
ME MIR KERKOM FALJE
ME THUAJ S TE DUA

Jam fajtor per kohen
qe me ty e ndava
lotet qe smi ndali zemer
as dita as nata

Fajtor per gabimin
qe mbeti jetim
unaza ne gisht oj zemer
me mbeti nje kujtimNuk kemi video për këtë këngë.
Mergim Gojani (Gimi) - Jam Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Fajtor".
3. Video është e këngës "Jam Fajtor", por nuk këndohet nga Mergim Gojani (Gimi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Gojani (Gimi):


Komente 0