A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mergim Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mergim Jashari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Shtator 2019, Mergim Jashari publikon videoklipin "Akoma"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bani Kaleshi

Nderim Kurti

Erman Salihu

Gjani Albanianstar

Kasamo

E-Mc Intro

Agon Latifi

Addi Pllana

Niti

Poku


Tags: Mergim Jashari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019