A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mergim Jashari
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Shtator 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
Këndon kryesisht: popullore moderne

Mergim Jashari është këngëtar. Më datë 8 Shtator 2019, Mergim Jashari publikon videoklipin "Akoma".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019