A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mergim Jashari - Akoma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2019

2019-09-08T14:25:03

Un akoma prap te du Ref: 2x
Pse ti sje me mu
Se akoma prap te du
Ti pom bon me vujt


A e mban mend shum kujtime
Me ty kam pas se veq ty
Zemren ty ta dhash

Shum gabime ti i bone pa kufi 2x
Ti je shkaktare sbesoj ma ndashuri

Un akoma prap te du Ref: 2x
Pse ti sje me mu
Se akoma prap te du
Ti pom bon me vujt


E mban mend ne kur ishim bashk
Sa premtimet ne dy i tham


Shum gabime ti i bone pa kufi 2x
Ti je shkaktare sbesoj ma ndashuri

Un akoma prap te du Ref: 3x
Pse ti sje me mu
Se akoma prap te du
Ti pom bon me vujt
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019