Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Mjeku - Moj Mihone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mihonee aj me dy mindilaaa
mejhone aman aj me dy mindilaa

o moj mihone krejt na tranove
o jalla moj mejhone hajde haj me dy mindila haj me dy mindila o hajde jasha e ku naj more hajde o jalla kta kopila e tybe n ramazan ee
e ja la emrin hajde o djalit alban o djalit liridon ee e moj mihane hajde o hajde te na ee o se e kem adete ku knon mergimi tybe me vullnete o jalla veq prej gzimi

e liridonin albanin ku e knon mergimi o po e knon mergimi e moj mejhane hajde haj me dy mindili o haj me dy mindila e ku naj more hajde jalla kto kopila tybe n ramazan e ja la emrin hajde o djalit alban djalit liridon of of e me mihanen hajde sa mir un vazhdojova e liridonin albanin mir i disponojova e mir i disponova


Ky tekst u dërgua nga Goni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mergim Mjeku - Moj Mihone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Mihone".
3. Video është e këngës "Moj Mihone", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:


Komente 0