Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Mjeku - Nje Unaz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NJE DIT ME TEKOVE NJE UNAZ TI MA DHUROVE BESE MALE ME DASHUROVE KURR PREJ MEJE SU LARGOVE

NJE DIT ME TEKOVE NJE UNAZ TI MA DHUROVE BESE MALE ME DASHUROVE KURR PREJ MEJE SU LARGOVE

KJO UNAZ KA SHUM KUPTIM KE THURU TI DASHURIN DOT SHKOJ NANES TI TREGOJ VAJZEN QE UN DASHUROJ

KJO UNAZ KA SHUM KUPTIM KE THURU TI DASHURIN DOT SHKOJ NANES TI TREGOJ VAJZEN QE UN DASHUROJ

KIT UNAZ KURR SKA ME HEK DERI DITEN KUR DOT VDES QITH JETEN ME KALU A E DIN SA SHUM TE DU

KIT UNAZ KURR SKA ME HEK DERI DITEN KUR DOT VDES QITH JETEN ME KALU A E DIN SA SHUM TE DU

KJO UNAZ KA SHUM KUPTIM KE THURU TI DASHURIN DOT SHKOJ NANES TI TREGOJ VAJZEN QE UN DASHUROJ

KJO UNAZ KA SHUM KUPTIM KE THURU TI DASHURIN DOT SHKOJ NANES TI TREGOJ VAJZEN QE UN DASHUROJ


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mergim Mjeku - Nje Unaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaz".
3. Video është e këngës "Nje Unaz", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:


Komente 0