Live Video

Mergim Mjeku - Moj Çapkëne  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2015

2015-05-10T21:26:35

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Çapkëne" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mergim Mjeku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...